Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#601 2009-12-09 23:00:15

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

Re: co można poprawić w Naszym mieście ?

a pomyslales, ze moze miec namiary na osoby z mediow, ktore niekoniecznie chca sie dzielic swoimi namiarami?
jezeli chidzi o pnxa, to codziennie jadac do miasta przejezdzasz obok jego domu, a wiec co to za tajemnica?

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#602 2009-12-10 01:02:46

lilly_laforet
Laforetka
zainteresowania:

ja się nie znam, ale czy to nie jest tak, że osoba pracująca w tak zwanych mediach  staje się automatycznie osoba publiczna? myślałam że społeczeństwo nasze dojrzało do tego by sprawy ogółu rozwiązywać bez pomocy anonimów img/smilies/smile ale by nie naruszyć niczyjej prywatności wyślij pnx te namiary przez priva i po krzyku, bo szkoda by konwersacja znów zboczyła na tory prowadzące donikąd

#603 2009-12-10 08:35:32

pnx
Oponent
zainteresowania:

Ja tylko zapytałem czy mieszkaniec chce numer do kogoś kto się tym dobrze zajmie. Nie podam publicznie bo nie mam takiego upoważnienia. Zadzwonię do tej osoby i zapytam czy jest zainteresowana, ale myślę, że tak. To tak jak bym napisał publicznie numer do mieta dla kogoś kto jest zainteresowany ASG. I to by było nie poważne z mojej strony.

głupota nie zwalnia od myślenia

#604 2009-12-10 09:02:30

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Lilly dziennikarze nie są osobami publicznymi. Jeśli mają swoje prywatne adresy i numery telefonu to jest to ich prywatna rzecz, której nie można upubliczniać. Co innego jeśli są to adresy redakcji czy nr tel. do redakcji, no chyba, że wyrażają zgodę na publiczne podanie swoich namiarów. Zresztą dot. to nie tylko dziennikarzy.
Mieszkaniec, jeśli chcesz żeby tą sprawą zainteresowały się media to wcale nie musisz męczyć forumowych kolegów o podanie namiarów do nich. Wystarczy użyć odrobiny rozumu i wpisać w wyszukiwarce kilka haseł, a nawet można przejść się przez śmierdzące Mieszkowice i wejść do jakiegoś sklepu i przejrzeć w nim stopkę redakcyjną jakieś lokalnej bądź regionalnej gazety. Ot i cała filozofia.

#605 2009-12-10 16:37:21

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

czasem midbwoy powiesz coś z sensem... img/smilies/smile

tamubezbiecz@wp.pl

#606 2009-12-10 17:10:46

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Czasem to samo mogę powiedzieć o tobie img/smilies/smile

#607 2009-12-11 21:53:43

walerian
Gość

mieszkaniec przesadza z tymi zapachami , może temat zmienić za Zapachy Mieszkańca albo Śmierdzi w mieście 
jak by chciał zainterweniować w sprawie smrodu z komunalki to by napisał do gazety chojeńskiej a za artykuł na stronę by go taniej wyszło niż wytłumaczenie komuś gdzie mieszka i na jakiej ulicy nie mówiąc już o tym co go boli

#608 2009-12-28 12:01:40

walerian
Gość

mieszkaniec to coś dla ciebie http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl … /500055513
a to jest odpowiedz dla ciebie cyt ,,Woda przepływa przez teren bagienny - tłumaczy wiceburmistrz. - Różnego rodzaju odpady organiczne rozkładają się i stąd ten nieprzyjemny zapach.''

#609 2009-12-28 14:10:38

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

To miło, że zna przyczynę img/smilies/wink Teraz według prawideł ISO, a ponoć jest takim dobrym fachowcem, powinien ruszyć tyłki swoich doradców z Dębna, jak i firm z Dębna, aby mogły na chleb mieć i zrobić coś, aby woda pomimo, że przepływa przez teren bagienny, nie śmierdziało?

tamubezbiecz@wp.pl

#610 2015-03-24 15:45:36

Zuza85
Podglądacz

Mieszkowickie jezioro. Kiedy w końcu góra to zrozumie, że gdy zostanie zagospodarowane i oczyszczone a na brzegu powstanie plaża wszyscy na tym zarobią?

Stopka forum