Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2008-01-25 15:53:58

zoltar
Dyskutant
zainteresowania: s-f

MGOK - jak działa ?

Jak w temacie
Niby jakieś imprezy są..... ale, np żadna nie dla mnie . A dla Was :?:
Zapraszam do dyskusji

#2 2008-01-25 19:52:07

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

Re: MGOK - jak działa ?

Hmmm. O tym już mówiłem, to Mieszko mnie zwyzywał...

#3 2008-01-26 12:43:28

Meister Kovalski
Root
zainteresowania: internet

Generalnie nie dla młodzieży Zoltar img/smilies/sad ( nikogo nie obrażając )

http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/userbar/1.png

#4 2008-01-28 17:58:27

zoltar
Dyskutant
zainteresowania: s-f

No właśnie. Chciałbym dobrze napisać o Ośrodku, ale fakty są następujące :

1/ 28.01.2008 - Mały Konkurs Recytatorski :!
2/ 21.01.2008 - spotkanie Seniorów, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich :!
3/ 10.01.2008 - Zapraszamy na bal charytatywy :!
:konik

Sorry. Ja wymiękam. Brak czegokolwiek, co mogłoby zainteresować Mieszkowicką młodzież img/smilies/neutral

#5 2008-03-19 12:42:28

wildpig
Root

zmienic dyrektorke i wprowadzić młode kreatywne osoby. Moja propozycja

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#6 2008-03-29 11:05:25

jagoda
Młody wilk :)

Rzućcie hasło - co ma być?

#7 2008-03-29 12:55:42

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

co ma być? Więcej dla wszystkich. Weźcie przykład z Chojny. Trochę pomysłów i będzie dobrze.
Kapela Mieszkowicka to nie wszystko.
Więcej pomysłów, a nie siedzenia na tyłku i czekania aż 8 godzin minie!!
Proponuję zacząć od przemalowania MGOK!! img/smilies/wink

#8 2008-03-30 09:33:01

niurek

po pierwsze jest robione..... ale chyba nie wszystkim chce cie ogloszenia czytac i jesli juz cos jest przyjda trzy osoby.... a starszej badz mlodszej publicznosci zawsze jest wiecej....... rok temu chlopacy z mieszkowic zrobili street ball.... i co lakalna mlodziez siedziala na laweczkach dlubala slonecznik i patrzyla.... a ile osob podeszlo blizej popatrzec jak graja....? ile osob samemu zglosilo sie do gry? ile osob podeszlo kiedy chlopacy z kostrzyna rapowali? 5...... mozna wyliczyc na palcach jednej reki..... wiem ze latwiej jest krytykowac niz samemu pupcie ruszyc i sprobowac cos zrobic....

#9 2008-03-30 09:38:58

niurek

wildpig napisał(a):

taki madry jestes? prosze bardzo jak badzie konkurs na dyrektora mgok-u zglos sie..... wkurza mnie to jacy sa ludzi w malych wioskach...... tylko narzekac..... jesli nie wiecie.... to np. na dniach mieszkowic.... to kto wystepuje nie zalezy od dyrektorki domu kultury a od naszego pana burmistrza.... np.w poprzednim roku pani dyrektor chciala aby koncert dal habakuk ale to burmistrz nie zgodzil sie na to i  na kilku inyych artystow proponowanych przez dyrektorke.....

#10 2008-03-30 10:58:15

wildpig
Root

nie chodzi mi o oprawe tych Dni Mieszkowic, ale o całokształt (a tak na marginesie to pomysł z Habakukiem na +) reszta  --------------------  a kolor to swoją drogą to powinni zmienic. A Ty niurek się tak nie spinaj , bo bajpasy Ci puszczą   img/smilies/big_smile
A jeszcze jedno to jak bedziesz wiedział, że cos jest w miare ciekawego robione przez MGO zrób wrzute o tym na forum
a co do konkursu na dyrektora to kiedy nabór ogłaszają? ale i tak nie mam szans bo do kościoła nie chodze img/smilies/sad

Ostatnio edytowany przez wildpig (2008-03-30 11:12:10)

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#11 2008-03-30 11:21:56

inches
Kłusownik
zainteresowania: nie wiem nie znam się i ogólnie jestem zarobiony

Kiiedzyś dawno dawno temu jak dyr. MGOK był Krzysztof Swidziński to zarganizował
wieczorki brydżowe. Chętnej młodzierzy było wiele i wiele grało no i panowała atmoswerka brydżowa. Mroczne światło, dużo dymu z papierosów i lekkie truneczki.
Tłumy waliły drzwiami i oknami. Może trzeba takie coś wprowadzić?

#12 2008-03-30 16:39:43

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

niurek napisał(a):

po pierwsze jest robione..... ale chyba nie wszystkim chce cie ogloszenia czytac i jesli juz cos jest przyjda trzy osoby.... a starszej badz mlodszej publicznosci zawsze jest wiecej....... rok temu chlopacy z mieszkowic zrobili street ball.... i co lakalna mlodziez siedziala na laweczkach dlubala slonecznik i patrzyla.... a ile osob podeszlo blizej popatrzec jak graja....? ile osob samemu zglosilo sie do gry? ile osob podeszlo kiedy chlopacy z kostrzyna rapowali? 5...... mozna wyliczyc na palcach jednej reki..... wiem ze latwiej jest krytykowac niz samemu pupcie ruszyc i sprobowac cos zrobic....

Bo wywieszenie ogłoszenia to nie wszystko. Ważna jest również promocja. Zresztą ze wszystkim tak jest. Jak zrobić super reklamę, to i kamienie się sprzedadzą.

#13 2008-03-30 16:44:18

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

niurek napisał(a):

wildpig napisał(a):

taki madry jestes? prosze bardzo jak badzie konkurs na dyrektora mgok-u zglos sie..... wkurza mnie to jacy sa ludzi w malych wioskach...... tylko narzekac..... jesli nie wiecie.... to np. na dniach mieszkowic.... to kto wystepuje nie zalezy od dyrektorki domu kultury a od naszego pana burmistrza.... np.w poprzednim roku pani dyrektor chciala aby koncert dal habakuk ale to burmistrz nie zgodzil sie na to i  na kilku inyych artystow proponowanych przez dyrektorke.....

Często się zdarza, że winne są koszty - to prawda (co to jest habakuk?). Mimo tego dyrektor powinien mieć jakieś argumenty w ręce..... Może powinien w inny sposób przedstawić to burmistrzowi, a przy okazji może znaleźć sposób na przynajmniej minimalny zwrot kosztów? Mówię o sposobach z mojego podwórka. Nie traktuj tego jako krytykę, ale każdy dyrektor jest menagerem, a przynajmniej powinien....

#14 2008-03-30 16:51:26

inches
Kłusownik

Wieczorek brydżowy to jest to.

#15 2008-03-30 18:20:07

niurek

chyba na aklohol i papierosy sa inne miejsca.....

#16 2008-03-30 18:42:53

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

niurek napisał(a):

chyba na aklohol i papierosy sa inne miejsca.....

Z takim podejściem, to faktycznie MGOK może zapomnieć. Po pierwsze pić też trzeba umieć, po drugie nawet można zrobić imprezę pt. Wina świata, albo coś w tym guście. Miasto zarobi, będzie wielu chętnych, a jaboli i tak nikt nie będzie sprzedawał.
INCHES nie komentruj, bo cię znam img/smilies/wink

#17 2008-03-30 19:41:46

inches
Kłusownik

Tak tak ale ja nadal stawiam na wieczorki brydżowe.

#18 2008-03-30 20:37:53

Robot Rock
nie agresor

Wydaje mi się, że z MGOK nie jest tak źle, oczywiśce biorąc pod uwagę okoliczności. Po pierwsze ośrodek jest utrzymywany z budżetu gminy ( przynajmniej tak mi się wydaje) i nie ma co ukrywać, z pewnością jest mniej kasy niż w Chojnie, czy Gryfinie. Po drugie jednak jakieś imprezy są organizowane i to się chwali. A lepiej chyba zrobić imprezę dla emerytów, wiedząc, że publika dopisze, niż dla młodych gdzie prawie nikt się nie pojawi....

Ostatnio edytowany przez Robot Rock (2008-03-30 20:41:17)

#19 2008-03-31 01:49:18

niurek

chodzilo mi o te wieczory brydzowe.... dym tytoniowy i male trunki.... moze ciekawe.... ale wydaje mi sie ze po remoncie miejsce jest troszeczke niedogodne.... a co pomyslu wina swiata.... ciekawe..... i mozna by bylo zaproponowac cos takiego dyrekcji.... bo chyba mieszkancy rowniez moga przychodzic z ciekawymi pomyslami... wydaje mi sie ze mgok moglby co niektore wykorzystac badz pomoc w zrealizowaniu....

#20 2008-03-31 11:38:59

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

niurek napisał(a):

chodzilo mi o te wieczory brydzowe.... dym tytoniowy i male trunki.... moze ciekawe.... ale wydaje mi sie ze po remoncie miejsce jest troszeczke niedogodne.... a co pomyslu wina swiata.... ciekawe..... i mozna by bylo zaproponowac cos takiego dyrekcji.... bo chyba mieszkancy rowniez moga przychodzic z ciekawymi pomyslami... wydaje mi sie ze mgok moglby co niektore wykorzystac badz pomoc w zrealizowaniu....

Wiem, że jesteś nowy i nie obrażaj się. Pisz o MGOK tylko na jednym temacie. W temacie HI, chodzi o przywitanie się i przedstawienie się.
A teraz do rzeczy....
zacytuję...."bo chyba mieszkańcy również mogą przychodzić z pomysłami"...To dla kogo jest MGOK? Najpierw mówisz, że nikt z mieszkańców się nie udziela, a potem, że chyba....? Tego nie rozumiem.
A co do wieczorów brydżowych.... Tu nie chodziło o popijawę, czy coś w tym stylu.... Zasady są proste... Albo grasz w brydża i siadasz do stolika (wtedy sobie pal i popijaj drinka), albo wyjazd! Proste. A brydż nie jest wbrew pozorom taki prosty i nie każdy może usiąść do stolika.

Stopka forum