Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2008-10-06 19:23:32

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Demon- Rapper Z Mieszkowic

To się dopiero nazywa folklor. Zobaczcie naszego mieszkowickiego rapera DEMONA - brzmi groźnie - jak jest posłuchajcie sami img/smilies/smile
http://pl.youtube.com/watch?v=StfNpdag8gw

#2 2008-10-06 19:30:38

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Re: Demon- Rapper Z Mieszkowic

A oto kilka fragmentów, które zrobiły na mnie największe wrażenie:

"...ten co Polskę w (cenzura) ma - ten zostanie kościotrupem...",

"...Ja lubię nasz polonez, ja lubię nasz hymn, ten zapach polskiego gnoju i z komina duży dym...",

"...W Polsce czuję się tak dobrze jak latarnia morska...",

ale to i tak jest najlepsze;

"...Tutaj takie laski są co cię zaczarować UMIOM..."

To jest dopiero radosna twórczość. Mimo wszystko plus za odwagę img/smilies/smile
Ze względu na szacunek do Was drodzy forumowicze nie będę już Was katował kolejnym wyczynem tego miłego młodzieńca.

#3 2008-10-06 20:39:24

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

DEMON spoko kolo :ziomal img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile
A ja codziennie będę zarzucał ten kawałek; wspaniale poprawia humor img/smilies/tongue

#4 2008-10-06 20:45:18

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

midbwoy napisał(a):

A oto kilka fragmentów, które zrobiły na mnie największe wrażenie:

"...ten co Polskę w (cenzura) ma - ten zostanie kościotrupem...",

"...Ja lubię nasz polonez, ja lubię nasz hymn, ten zapach polskiego gnoju i z komina duży dym...",

"...W Polsce czuję się tak dobrze jak latarnia morska...",

ale to i tak jest najlepsze;

"...Tutaj takie laski są co cię zaczarować UMIOM..."

To jest dopiero radosna twórczość. Mimo wszystko plus za odwagę img/smilies/smile
Ze względu na szacunek do Was drodzy forumowicze nie będę już Was katował kolejnym wyczynem tego miłego młodzieńca.

Katuj, katuj!! Coś mi się zdaje, że zostaniemy przyjaciółmi img/smilies/smile

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#5 2008-10-06 20:56:12

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Mieto robię to na twoją odpowiedzialność img/smilies/smile
http://pl.youtube.com/watch?v=eTNBzs18p … re=related

#6 2008-10-06 21:00:11

Kiki
Administrator

Poczytajcie sobie komentarze do video img/smilies/smile

#7 2008-10-06 21:35:16

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

No niewielu osobom spodobała się twórczość naszego DEMONA img/smilies/smile

#8 2008-10-07 21:24:47

Robot Rock
nie agresor

O słyszę, że na muzykę DEMONA mieli wpływ Queen ( We Will Rock You ), ale proszę do nich NIE wysyłać linka z you tube http://www.bandyci.org/img/chytry;

#9 2008-10-08 17:05:09

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Co tam Queen? Lepiej wysłać linka z dokonaniami DEMONA img/smilies/smile do Dr Dre. Ten młodzieniec zasłużył sobie na najlepszą promocję.

#10 2008-10-08 21:39:57

Meister Kovalski
Root
zainteresowania: internet

A może to jest taka jego metoda ? Nagrać shit...i... według maksymy " Nie wazne jak, wazne, że się mówi img/smilies/smile

http://www.zanimnapiszesz.info/bannery/userbar/1.png

#11 2008-10-08 23:26:00

stock84
Kłusownik
zainteresowania: juz brak

dla mnie ta muzyka i zwiazana z nia subkultura kojarzy mi sie z blokersami w portkach o 6 rozmiarow za duzych,podkoszukach na ramiaczkach z lisciem marychy,dziarami robionymi na klatce schodowej,zajaranymi małolatami ktorzy cały czas piepsza za ogarniaja jakis temat,a wniaskujac z ich rozmow kazdy chcaiłby byc gosciem ktory ma gore szmalu za bujanie bykom jaj czyli za nic,no moze za jakis nedzny zrymowany tekst typu"jak mi zle ,jak mnie nie kochaja albo jaka ta Polska jest do bani"  IQ owych typów kojarzy mi sie z wychowankami hufca pracy w Trzcinsku,gdzie tylko trzeba było ogarnać zbieranie spadów z pod jabłoni, te "kocie ruchy " kojarza sie z z dziecmi wiatru i kurzu -Wielkimi Tumanami,z reszta temu Demonowi na tym "klipie" wypchało kalte jak szczurowi czoło,pewnie jak zrobi szmal kupi sobie złota szczeke  i zajefajny sweterek ala Grucha,nie słucham tego,nie mam zamiaru dla mnie ci "artyści" to mongoły-to jest moje prywatne zdanie,a jak dostane bana to mam pecha

ps a gdzie ten typek demon ma swoja ztuningowana fure z silnikiem 1,1 na gaz zeby było taniej???no chyba ze jezdzi jeszcze rowerem albo deskorolka???i pytanie :gdzie sie tacy idioci rodzą???

#12 2008-10-08 23:36:27

Kiki
Administrator

To źle i się kojarzy Stock84, a przykładem jestem ja.
BTW jeśli chodzi o podkłady, to lepsze robiłem  w 95' na zwykłej wieży ( mam je do dzisiaj, może kiedyś wrzucę na forum)

#13 2008-10-08 23:41:44

stock84
Kłusownik

ok Kiki,ty w owczesnych czasach,byłes orginałem ale terazniejsci to bandy idiotów ktorzy chca sie upodobnic do h... wie kogo!!! Szanuje Cie za twoje poglady i upodobania,Twoja kultura i styl bycia był zdecydowanie odmienny od tego ktory reprezentuja ci idioci

#14 2008-10-08 23:57:08

Kiki
Administrator

Nie do końca się z tobą zgodzę, znam wielu miłośników rap/hip-hop, którzy cały czas trzymają fason. Pierwszym lepszym przykładem jest spooszan ( z naszego forum). Chodzi po prostu o to, iż gamonie są bardziej rzucający się w oczy.

#15 2008-10-09 00:29:43

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

stock84 napisał(a):

ps a gdzie ten typek demon ma swoja ztuningowana fure z silnikiem 1,1 na gaz zeby było taniej???no chyba ze jezdzi jeszcze rowerem albo deskorolka???i pytanie :gdzie sie tacy idioci rodzą???

Stary... Co jak co, ale przegiąłeś. Może nawet w podartych butach i dziurawych skarpetkach chodzić, ale nic ci do tego. Co ma auto i parametry do tego? Fakt...Gra syf, ale co ma i czym jeździ to jego sprawa....

KIKI EDIT utworzyłem nowy wątek

tamubezbiecz@wp.pl

#16 2008-10-09 10:13:52

stock84
Kłusownik

mieto napisał(a):

stock84 napisał(a):

Stary... Co jak co, ale przegiąłeś. Może nawet w podartych butach i dziurawych skarpetkach chodzić, ale nic ci do tego. Co ma auto i parametry do tego? Fakt...Gra syf, ale co ma i czym jeździ to jego sprawa....

moze i przegiełem ale przeczytaj dokładnie do do czego piłem,i guzik mnie obchodzi czym jezdzi i co ma!!!

#17 2008-10-09 14:23:07

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

stock84 napisał(a):

dla mnie ta muzyka i zwiazana z nia subkultura kojarzy mi sie z blokersami w portkach o 6 rozmiarow za duzych,podkoszukach na ramiaczkach z lisciem marychy,dziarami robionymi na klatce schodowej,zajaranymi małolatami ktorzy cały czas piepsza za ogarniaja jakis temat,a wniaskujac z ich rozmow kazdy chcaiłby byc gosciem ktory ma gore szmalu za bujanie bykom jaj czyli za nic,no moze za jakis nedzny zrymowany tekst typu"jak mi zle ,jak mnie nie kochaja albo jaka ta Polska jest do bani"  IQ owych typów kojarzy mi sie z wychowankami hufca pracy w Trzcinsku,gdzie tylko trzeba było ogarnać zbieranie spadów z pod jabłoni, te "kocie ruchy " kojarza sie z z dziecmi wiatru i kurzu -Wielkimi Tumanami,z reszta temu Demonowi na tym "klipie" wypchało kalte jak szczurowi czoło,pewnie jak zrobi szmal kupi sobie złota szczeke  i zajefajny sweterek ala Grucha,nie słucham tego,nie mam zamiaru dla mnie ci "artyści" to mongoły-to jest moje prywatne zdanie,a jak dostane bana to mam pecha

Jeśli chodzi o twórczość DEMONA to nie mamy tutaj o czym rozmawiać, natomiast jeśli chodzi o większość ludzi, którzy robią rap/hh to uważam, że "lekko" przesadziłeś.

#18 2008-10-09 18:26:16

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

stock84 napisał(a):

mieto napisał(a):

stock84 napisał(a):

moze i przegiełem ale przeczytaj dokładnie do do czego piłem,i guzik mnie obchodzi czym jezdzi i co ma!!!

I luzik!

tamubezbiecz@wp.pl

#19 2008-10-09 20:37:34

inches
Kłusownik
zainteresowania: nie wiem nie znam się i ogólnie jestem zarobiony

Koleś w 2 minucie tego klipu powoli zbliża się do słynnej niegdyś malina Szacha - szacunek

#20 2008-10-09 21:34:38

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

inches napisał(a):

Koleś w 2 minucie tego klipu powoli zbliża się do słynnej niegdyś malina Szacha - szacunek

Za to w pierwszej jest przed moim domem. I to mi się nie podoba.

tamubezbiecz@wp.pl

Stopka forum