Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2009-12-12 13:13:02

Bosman
Dyskutant

ORLIK MIESZKOWICE

orlik mieszkowice

#2 2009-12-12 13:26:02

Bosman
Dyskutant

Re: ORLIK MIESZKOWICE

Oto co pan burmistrz sądzi o projekcie ,, orlik,, w Mieszkowicach cytaty pochodzą z gazety ,, Nasza Gazeta,, wyd. w dniu. 12.12.2009r. normalnie ten człowiek jest chory. cyt. ,,... mogą być małe rozczarowania , niektórzy myśleli że dojdzie do skutku , Orlik,, ale mamy kilka boisk w samym mieście i nie sadzę by trzeba było przerywać budowę kanalizacji lub rezygnować z przebudowy ulic....,, Tu dalej cyt. ,,... Wybudowaliśmy też boisko w gimnazjum za 250 tyś.zł.Oczywiście że niema ono tartanu , jakby się chciało, tylko jest na mączce z cegły, ale tyle mieliśmy wtedy pieniędzy. Jest płyta trawiasta , bieżnia, trybuny, w zasadzie jakby mały ,, Orlik,,... tu juz mi sie nie chce cytować bo sie  (cenzura) od tych głupot sami doczytacie w gazecie. Ale gdzie ten człowiek ma kilka boisk w mieście !!!??? ja  (cenzura) z choinki sie zerwał i kto mu karze przerywać budowę kanalizacji i chodnika co ma piernik do wiatraka do  (cenzura)??!!! Przecież budowa Orlika jest refundowana z Unii Europejskiej chyba że sie myle?? . A pan burmistrz sam powinien sobie pobiegać po tej mączce z cegły i po tych wspaniałych boiskach. Niestety z tym panem w Mieszkowicach sport upada jedyne co będziemy wielki (cenzura)!!!. Przepraszam za pisownie ale nie mogłem sobie tego odpuscic . Ciekawi mnie co pozostali forumowicze maja do powiedzenia na ten temat?

KIKI EDIT cenzura działa userze Bosman img/smilies/big_smile

#3 2009-12-12 18:54:37

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

zeskanuj ten artykuł i wrzuć na stronę. wtedy potwierdzę, że ten burak z choinki się urwał.
pytanie: czy w dębnie jest orlik?

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#4 2009-12-13 10:12:45

cineks8
Dyskutant

A dalej w tym artykule pan burmistrz mówi "Podam przykład wójta ze Stepnicy,który wybudował taki obiekt za 400 tyś może dlatego,że nie nazywa sie Orlik.Dzisiaj jest tak,że ogłasza się przetarg,wszyscy wiedzą ile jet pieniędzy i wykorzystują w ofertach.Moim zadaniem taki obiekt powinien kosztować 600 lub 700 tyś" Czyli jeśli ktoś wybuduje  coś mniejszym kosztem to jest niedobre?Osobiście jestem za tym że jeśli można wybudować coś o 200-300 tyś taniej to trzeba tak zrobić!no ale dla pana burmistrza to za tanio bo firma z Dębna wygra przetarg na budowę no i musi zarobić  na tym spore pieniądze!!!!a tak na marginesie większość przetargów na budowy czy remonty wygrywają firmy z Dębna(rewitalizację budynków wykonywała firma z Dębna,remont przedszkola firma z Dębna)A jeśłi nie z Dębna to firma powiązana z pracownikami Magistratu.(obecnie wymieniany jest dach na kamienicy na rogu Słowackiego i Jana Pawła a firma która wygrała tą robotę to firma syna pewnej pani pracującej w Magistracie.Wiem że za tą samą robotę pewna firma z Mieszkowic oferowała kilka tysięcy mniej i nie dostała tej roboty.Pewnie dlatego że za tani byli)

Ostatnio edytowany przez cineks8 (2009-12-13 10:14:26)

#5 2009-12-13 11:39:49

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

DAQJCIE CAŁY ARTYKUŁ!!!!!!! I tym samym pozwólcie innym się z tym zapoznać.

tamubezbiecz@wp.pl

#6 2009-12-13 12:39:46

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Cineks, trudno jest się z Tobą nie zgodzić w pewnych sprawach. Natomiast mam do Ciebie kilka prostych pytań:
Czy naprawdę uważasz, że wystarczy zgłosić tylko i wyłącznie najtańszą ofertę podczas przetargu?
Czy firma, która nie wygrała tego przetargu, o której zresztą piszesz, spełniła wszystkie wymogi specyfikacji technicznej przetargu?
Dlaczego właściciel firmy, która przegrała przetarg, a który spełnił wymogi specyfikacji nie zgłosił tak oczywistej rzeczy do prokuratury?
Czy możesz potwierdzić to co napisałeś jako prawdę, czy jest to tylko plotka, którą usłyszałeś przypadkiem?
Wiesz Cineks nie zrozum mnie źle, ale to co napisałeś wydaję mi się lekką fantazją.
Jeśli właścicielem firmy, która przetargu nie wygrała jest Twój znajomy to radzę podpytać kolegi dlaczego tak naprawdę  nie wygrał i nie dba o interesy swojej firmy i puszcza pewne sprawy płazem. Nie twierdzę wcale, że nie ma żadnych wałków związanych z przetargami. Może są, może ich nie ma. Nie znam się. Chociaż z całą pewnością mogę stwierdzić, że jeśli są, to nie są one robione w tak oczywisty i powszechnie wiadomy sposób. Naprawdę polecam podpytać kolegę – właściciela firmy jak było na prawdę. Myślę, że kolega nie powiedział Ci całej prawdy. Jeśli się mylę i do takich aktów dochodzi i co najważniejsze nikt poza pierwszym lepszym mieszkańcem Mieszkowic o tym nie wie, to proszę Cię abyś przedstawił nam takie sprawy. Nie obraź się, ani nie bierz sobie tego zbytnio do siebie, ale moim zdaniem usłyszałeś gdzieś coś tam przypadkiem, może nie do końca usłyszałeś przy piwie albo innym drinku img/smilies/wink

Po prostu nie wierzę, aby jakikolwiek członek komisji przetargowej połakomił się na walizkę pieniędzy NA TYM ETAPIE przetargu. Jeśli rzeczywiści ktokolwiek poszedłby na to uwierz mi, że odbyłoby się to w inny sposób. W przypadku o którym piszesz byłoby to po prostu samobójstwo.
Podpytaj dokładniej kolegi jak było i dlaczego skoro spełnił wszystkie wymagania zawarte w specyfikacji technicznej, zaoferował najniższą cenę i przegrał, a sprawa nie miała finiszu w prokuraturze ......?

Ostatnio edytowany przez midbwoy (2009-12-13 13:13:30)

#7 2009-12-13 13:14:03

midbwoy
Dyskutant
zainteresowania:

Co do rewitalizacji w Mieszkowicach - nigdy nic takiego nie miało miejsca.

#8 2009-12-13 13:21:54

pnx
Oponent
zainteresowania:

dla tych co nie czytali, a by chcieli przeczytać img/smilies/smile
http://i368.photobucket.com/albums/oo124/rastaman_mce/100_7610.jpg

Ostatnio edytowany przez pnx (2009-12-13 13:24:13)

głupota nie zwalnia od myślenia

#9 2009-12-13 18:04:07

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

jednak na (cenzura) z Dębna w przyszłości nie będę głosował, a na karcie do głosowania dopiszę "to za Orlik"

tamubezbiecz@wp.pl

#10 2009-12-13 18:37:14

Malutka
Gość

mieto napisał(a):

jednak na (cenzura) z Dębna w przyszłości nie będę głosował, a na karcie do głosowania dopiszę "to za Orlik"

Wtedy karta będzie nieważna

Ostatnio edytowany przez Malutka (2009-12-13 18:37:29)

#11 2009-12-13 22:04:08

walerian
Gość

na siegniewskim jest leśniczówka tam też niech zrobi kanalizację i drogę na pewno turyści tam będą chcieli zajrzeć

#12 2009-12-13 23:35:13

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

Malutka napisał(a):

mieto napisał(a):

Wtedy karta będzie nieważna

img/smilies/wink będzie ważna. byle nie zaznaczać iksem więcej niż jednej rubryki

tamubezbiecz@wp.pl

#13 2009-12-16 19:50:30

Bosman
Dyskutant

Gmina Moryn ma piekny ,, orlik, cedynia również, trzcińsko tylko mieszkowice biedne nic nie bedzie miało

#14 2009-12-16 21:30:54

venom44
Root

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ … rlika.html

A tak zrobili w Chojnicach ,czy u nas to by było możliwe :?:

http://img11.imageshack.us/img11/4695/3147dqv.gif

``Nie ten sie liczy kto krytykuje, nie ten który wskazuje na słabe punkty, nie ten który wie jak można zrobić lepiej...uznanie należy sie temu który walczy``

#15 2009-12-16 23:29:34

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

nie

tamubezbiecz@wp.pl

#16 2009-12-18 17:35:57

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

Bosman napisał(a):

Gmina Moryn ma piekny ,, orlik, cedynia również, trzcińsko tylko mieszkowice biedne nic nie bedzie miało

Od siebie dodam tylko, że w Chojnie 8.01.2009 nastąpi uroczyste otwarcie kompleksu boisk sportowych z  programu "Orlik 2012". Zapraszam serdecznie - będziemy mogli pomarzyć sobie jak wyglądałby w Mieszkowicach img/smilies/hmm

#17 2009-12-20 13:26:23

gewassa
Dyskutant
zainteresowania:

o orliku mozemy pomarzyc, nasz burmistrz to ograniczony czlowiek...

...

#18 2009-12-21 08:42:58

player1
Dyskutant
zainteresowania: GRY,SPORT

najbardziej rozbawiła mnie wypowiedz burmistrza że mamy wiele miejsc do grania w piłkę , chyba mu się coś z Dębnem pomyliło bo w Mieszkowicach prócz stadionu to raczej nie ma gdzie pokopać .

#19 2009-12-21 13:10:18

walerian
Gość

player1 napisał(a):

najbardziej rozbawiła mnie wypowiedz burmistrza że mamy wiele miejsc do grania w piłkę , chyba mu się coś z Dębnem pomyliło bo w Mieszkowicach prócz stadionu to raczej nie ma gdzie pokopać .

jak masz legitymacje z gimnazjum to cie wpuszczą na szkolne boisko  img/smilies/lol

#20 2009-12-23 14:44:46

Bosman
Dyskutant

tu nie chodzi o boisko do piłki nożnej bo taki kompleksowy ,,orlik,, posiada boisko do koszykówki, do siatki, do tenisa także , wiec dzieciaki miały by wybór. Ale cóż pozostaje nam jeździć do Morynia by pograć sobie jak ludzie. Dziękujemy panie burmistrzu...dziękujemy też  że już pańska kadencja się kończy:-)

Stopka forum