Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2010-03-25 03:10:22

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

W sprawie zarzutów o niezależność forum

Nie tak dawno w shoutboxie pojawiło się post, który sugerował, iż forum "stało się zależne- pytanie od kogo ? " - mniej więcej tak to brzmiało, a jesli przeinaczyłem - to z góry przepraszam.
W związku z tym odpowiadam na ww zarzut.
Nie, forum nadal jest niezależne i takie pozostanie.
Natomiast nie dopuścimy do sytuacji, w której jeden z użytkowników, będzie starał się zdyskwalifikować  innego, podobnie będzie w sytuacji, gdy użytkownicy masowo będą obrażać się nawzajem - takie posty zostaną skasowane, natomiast ich autorzy zostaną "nagrodzeni" bądź ostrzeżeniem, bądź wykluczeniem (banem) na pewien okres lub na stałe (o tym osądzi administracja).
Napisałem kiedyś, że "tylko stworzyłem ramy forum, a od Was drodzy użytkownicy zależy reszta", jednak widzimy, że "reszta" owa nadal musi być nadzorowana, inaczej w krótkim czasie strona przekształci się w rodzaj "żalu do..."(tak to sobie nazwaliśmy).
Uważamy, że sprawa została w pełni wyjaśniona i wszelkie komentarze w tej kwestii są zbędne ( a więc pisane nie na temat).

#2 2010-03-25 17:18:08

daglezja77
Dyskutant
zainteresowania: wszelakie

Re: W sprawie zarzutów o niezależność forum

No i wszystko jasne..

#3 2010-11-24 22:11:15

pnx
Oponent
zainteresowania:

To dodam od siebie, że są naciski aby forum stało się zależne.
Aby było śmieszniej to są osoby w mieście, które nie logując się (czyli nie posiadając konta) czytają forum i próbują wywierać presję na jego użytkowników.
To oznacza, że nasze (o ile "staruchy" się zgodzą) forum jest czytane i opinie na nim wyrażane nie pozostają bez echa.
Dlatego też uważam, że forum idzie wdobrym kierunku i staje się platformą do wymiany poglądów i spostrzeżeń.

głupota nie zwalnia od myślenia

#4 2010-11-24 22:16:54

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

pnx napisał(a):

To dodam od siebie, że są naciski aby forum stało się zależne.
Aby było śmieszniej to są osoby w mieście, które nie logując się (czyli nie posiadając konta) czytają forum i próbują wywierać presję na jego użytkowników.
To oznacza, że nasze (o ile "staruchy" się zgodzą) forum jest czytane i opinie na nim wyrażane nie pozostają bez echa.
Dlatego też uważam, że forum idzie wdobrym kierunku i staje się platformą do wymiany poglądów i spostrzeżeń.

jak ja nie lubię tego typu określeń.
"Aby było śmieszniej to są osoby w mieście, które nie logując się (czyli nie posiadając konta) czytają forum i próbują wywierać presję na jego użytkowników."
możesz jaśniej?

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#5 2010-11-24 22:25:38

pnx
Oponent
zainteresowania:

Co mam więcej napisać?? Przecież wiesz o co chodzi. Ludzie nas znają pomimo naszych nick`ów. Czasem zdarza się, że ktoś mnie zaczepi i pyta dlaczego tak napisałem. Zawsze odpowiadam, że mam własne zdanie. Nie wstydzę się tego. Czasem też słyszę, że nie powinienem tak pisać lub, że powinienem napisać coś innego co przyznam szczerze nie jest zgodne z tym co myślę. Uważam, że jest dużo osób w naszym mieście czytających forum ale nie wypowiadających się na jego łamach. A szkoda. Bo czasem zamiast gadania wystarczy coś napisać. Dla niektórych to za trudne widocznie.

#6 2010-11-24 22:45:08

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

pnx napisał(a):

Co mam więcej napisać?? Przecież wiesz o co chodzi. Ludzie nas znają pomimo naszych nick`ów. Czasem zdarza się, że ktoś mnie zaczepi i pyta dlaczego tak napisałem. Zawsze odpowiadam, że mam własne zdanie. Nie wstydzę się tego. Czasem też słyszę, że nie powinienem tak pisać lub, że powinienem napisać coś innego co przyznam szczerze nie jest zgodne z tym co myślę. Uważam, że jest dużo osób w naszym mieście czytających forum ale nie wypowiadających się na jego łamach. A szkoda. Bo czasem zamiast gadania wystarczy coś napisać. Dla niektórych to za trudne widocznie.

bez urazy... pnx, to 3 litery. w zasadzie nie do odtworzenie . musiałeś zapracować, czyli trochę się pochwalić, że pnx to...... ty
jeżeli o mnie chodzi, to chyba jako jedyny nie chowam się. ok. używam nicka, jednak jest on tak stary jak ja.
a dalej. nawet jestem ciekaw, kiedy ktoś do mnie podejdzie i powie, że coś nie tak na forum napisałem img/smilies/big_smile
aczkolwiek ostatnio był taki jeden, ale bardziej przestraszył się mojego podpisu...... ty-pnx zresztą też- kiedyś.... img/smilies/wink

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#7 2010-12-26 17:35:57

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

pnx - między innymi dlatego połączone siły administracji postanowiły ukryć część forum przed oczami "podglądaczy". W tej chwili niezarejestrowane osoby mogą przeglądać jedynie kilka for (spośród kilkudziesięciu).

#8 2011-01-02 09:23:57

daglezja77
Dyskutant
zainteresowania: wszelakie

Kiki napisał(a):

pnx - między innymi dlatego połączone siły administracji postanowiły ukryć część forum przed oczami "podglądaczy". W tej chwili niezarejestrowane osoby mogą przeglądać jedynie kilka for (spośród kilkudziesięciu).

Świetny pomysł..Tez tak mam u siebie..Jak ktoś ma ochotę czytać wszystko wtedy niech przyjdzie, zarejestruje się...

:sw

#9 2011-01-06 00:27:12

pnx
Oponent
zainteresowania:

mieto napisał(a):

pnx napisał(a):

bez urazy... pnx, to 3 litery. w zasadzie nie do odtworzenie . musiałeś zapracować, czyli trochę się pochwalić, że pnx to...... ty
jeżeli o mnie chodzi, to chyba jako jedyny nie chowam się. ok. używam nicka, jednak jest on tak stary jak ja.
a dalej. nawet jestem ciekaw, kiedy ktoś do mnie podejdzie i powie, że coś nie tak na forum napisałem img/smilies/big_smile
aczkolwiek ostatnio był taki jeden, ale bardziej przestraszył się mojego podpisu...... ty-pnx zresztą też- kiedyś.... img/smilies/wink

I widzisz. Tutaj się mylisz. Sam pracujesz na to aby ludzie mnie rozpoznawali. Klepiesz jęzorem i m. in. dzięki Tobie pare osób wie kim jestem.
Ale przyznam Ci rację w jednym miejscu. Te trzy litery są tak stare jak Ty i wiele osób już zdążyło skojarzyć.

#10 2015-03-24 15:09:11

Zuza85
Podglądacz

A ja mam taki nick że nikt nie jest w stanie nawet podejrzewać who's that girl. A nawet jeśli - mam na to głęboko w ..... Taka jestem.

Stopka forum