Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2010-10-18 10:50:34

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

Reklama wyborcza

Wkrótce na forum mogą pojawić się reklamy komitetów wyborczych. Wyprzedzając wszelke ewentualne pytania, informuję, że wszelkie profity z tego tytułu będą przekazane na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Goszkowie http://www.wtzgoszkow.pl/

#2 2010-10-18 19:16:30

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

Re: Reklama wyborcza

To może lepiej na coś w Mieszkowicach?
sorry, ale zauważyłem pewną prawidłowość... ciągle inwestowana jest gmina, właśnie chyba przez to, aby nikt nie mógł zarzucić, że tylko miasto i miasto....
A patrząc z zewnątrz właśnie widzę gminę i gminę.

No i od razu pytanie - co kandydaci chcą zrobić dla miasta, ale tylko miasta?
Dodam, że Orlik już jest w budowie, a MGOK jest kiepsko rządzony i inwestowanie w niego w takiej formie, jakiej istnieje, to pieniądze w błoto... img/smilies/sad

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#3 2010-10-18 19:45:06

attyla
Dyskutant

W pierwszej kolejności chciałby sprostować parę nieścisłości jakie są naturalną konsekwencją czytanego wyżej posta. Warsztaty Terapii Zajęciowej nie są jednostką organizacyjną Gminy. WTZ są jednostką organizacyjną Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Promyk, na czele którego stoi doktor Natalia Kloc. Rzecz jasna Stowarzyszenie otrzymuje zaledwie w formie dotacji środki na funkcjonowanie Warsztatu, ale  stanowią  bodaj kilkanaście procent całego budżetu Warsztatu, lwią część daje Powiat, zaś do 20% Stowarzyszenie musi pozyskać samo. Dzieje się to poprzez różnego rodzaju loterie, zabawy organizowane nie tylko w Mieszkowicach ale również na terytorium Niemiec i w innych ościennych miejscowościach. Dzięki również uprzejmości podatników w tym przyjaciół Stowarzyszenie  otrzymuje też środki z 1 %, bowiem jest wpisane na listę organizacji pożytku publicznego

Do WTZ uczęszcza kilkanaście osób niepełnosprawnych z Gminy Mieszkowice oraz kilka z Gminy Moryń. Są to osoby, wobec których jest zalecenie do uczestnictwa w Warsztatach Terapii Zajęciowej 

Mówienie że jest to jednostka podległa Gminie nie odpowiada rzeczywistości

Ostatnio edytowany przez attyla (2010-10-18 19:46:29)

#4 2010-10-18 21:49:58

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

dobrze o tym wiem, bo moja siostra również bierze w tym udział, a ja nawet słowem nie powiedziałem o inwestycji z urzędu, a chodzilo mi o to, że cokolowiek jest inwestowane czy sponsorowane, to jest to w gminie, a nie w mieście.

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

Stopka forum