Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2010-12-07 14:31:11

Kiki
Administrator
zainteresowania: sport, muzyka, oraz gry

Regulamin forum

W dniu dzisiejszym na stronie głównej pojawiła się nowa zakładka Zasady.Jest to nic innego jak regulamin www.mieszkowice.p2a.pl , do wydania którego przymierzałem się już do dłuższego czasu. Zawsze jednak było jakieś "ale" (ale nie mam czasu... ale mi się nie chce, img/smilies/smile etc.). W końcu jest i proszę szanownych użytkowników o zapoznanie się z dokumentem.
Przy okazji zmieniłem nieco ustawienia podczas rejestracji nowych userów, to znaczy każdy z nich musi zaakceptować regulamin aby móc się zarejestrować.
Pozdrawiam

#2 2011-01-05 11:12:11

Googins
Dyskutant
zainteresowania:

Re: Regulamin forum

Od jakiegos czasu wchodząc na forum i czytając niektóre posty spotykam się z z brakiem jakiejs konstruktywnej dyskusji...za to coraz częsciej czytam" pieprzysz","zamknij się", "lecz się".......dla mnie to jest chore bo po to tu jesteśmy,aby móc wyrazic swoje zdanie i fakt,że ktos ma inne nie upoważnia kogoś drugiego do takich tekstów.....jestem na forum już długo i nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim nasileniem słownej agresjii...jesli nawet   zdarzała  się ostra wymiana poglądów to zawsze ktos potrafił obrócic to w żart...a teraz?.....czasem zaglądam na forum i czytam" przestań pieprzyc" i aż nie chce się dalej przeglądac i dyskutowac.......bo jeśli nawet Kiki nie reaguje na to,to np.mnie jako forumowicza takie wyrażenia rażą ,tym bardziej ,że niektórzy nie potrafia sie pohamowac nawet w odniesieniu do kobiet........po prostu żal.....

do barana nie podchodz z przodu,do konia -z tyłu,a do głupca z żadnej strony....

#3 2011-01-05 16:31:38

Kiki
Administrator

Z mojej strony mogę jedynie ubolewać nad faktem, że userzy odnoszą się do siebie nawzajem właśnie tak, jak podałaś Googins chociaż uważam, iż na mieszkowickim forum panuje i tak w miarę kulturalna atmosfera w stosunku do okolicznych for ( i nie tylko). Przyznaję się także, że nie zawsze mogę pozwolić sobie na odczytanie wszystkich postów "od ostatniej wizyty".
Podsumowując - proponuję częściej używać opcji "raportuj" znajdującej się pod każdym postem, służącej do poinformowania administracji o każdym poście i użytkowniku sprawiającym "problemy"
Pozdrawiam

#4 2011-01-05 16:46:42

Googins
Dyskutant
zainteresowania:

no tak....

do barana nie podchodz z przodu,do konia -z tyłu,a do głupca z żadnej strony....

#5 2011-01-05 16:51:41

Kiki
Administrator

Ale obiecujemy, że się poprawimy img/smilies/smile

#6 2011-01-05 16:53:07

Googins
Dyskutant
zainteresowania:

img/smilies/smile

#7 2011-01-05 19:46:24

mieto
Yoda
zainteresowania:
Serwis

Googins napisał(a):

Od jakiegos czasu wchodząc na forum i czytając niektóre posty spotykam się z z brakiem jakiejs konstruktywnej dyskusji...za to coraz częsciej czytam" pieprzysz","zamknij się", "lecz się".......dla mnie to jest chore bo po to tu jesteśmy,aby móc wyrazic swoje zdanie i fakt,że ktos ma inne nie upoważnia kogoś drugiego do takich tekstów.....jestem na forum już długo i nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim nasileniem słownej agresjii...jesli nawet   zdarzała  się ostra wymiana poglądów to zawsze ktos potrafił obrócic to w żart...a teraz?.....czasem zaglądam na forum i czytam" przestań pieprzyc" i aż nie chce się dalej przeglądac i dyskutowac.......bo jeśli nawet Kiki nie reaguje na to,to np.mnie jako forumowicza takie wyrażenia rażą ,tym bardziej ,że niektórzy nie potrafia sie pohamowac nawet w odniesieniu do kobiet........po prostu żal.....

:konik

http://www.danasoft.com/sig-pol.jpg
tamubezbiecz@wp.pl

#8 2011-01-05 20:23:05

Rumpel
Dyskutant
zainteresowania: sport,muzyka

Googins napisał(a):

przesadzasz Googins img/smilies/wink, na forum jak było tak jest, poprostu rośnie ilość członków forum więc  jest coraz więcej tych którzy chcą pyknąć od tak dla statystyk posta, nie zawsze na temat, oczywiście z rosnącą ilością członków i rosnącą ilością postów nie na temat rośnie również liczba tych którzy napiszą "pieprzysz", "zamknij się", ale nie nazwał bym tego nasileniem agresji.

#9 2011-01-06 00:40:15

pnx
Oponent
zainteresowania:

Nie, no zwalcie KUPĘ jak Mieto. Ilość bzdurnych wypowiedzi i ilość kont tylko po to by "przywalić" i tak jest niższa niż na innych forach. Forum jest ok. Mam parę zastrzezeń ale jedynie do userów.

głupota nie zwalnia od myślenia

Stopka forum