Ogłoszenie

Jeżeli chcesz zareklamować swoje usługi na forum poczytaj tu: Klik

#1 2010-02-15 01:27:44

venom44
Root

Pikantne kawały :)

Był sobie facet, który miał motor. A ponieważ, bardzo lubił swój motor to smarował go wazelina, żeby mu nie zardzewiał podczas deszczu. I pewnego razu spotkał dziewczynę marzeń. On ja pokochał, a ona jego jak to w bajkach bywa. I pewnego dnia ona zaprosiła go do siebie na obiad. Przed wejściem do jadalni uprzedziła go: - U nas w domu jest taka tradycja, ze kto się pierwszy odezwie po obiedzie zmywa naczynia, ta tradycja obowiązuje również gości.
Tak wiec pamiętaj. No wiec zaczeli jeśc, zjedli i siedzą i patrzą po sobie. Chłopak sobie myśli:
- Mmmm, pycha obiad trzeba by bylo podziekowac, no ale nie bede przeciez zmywac.
Dziewczyna sobie myśli:
- Zabrałabym go już do pokoju, ale nie mogę nic powiedzieć, bo będę musiała zmywać.
Matka mysli:
- Trzeba by już wstać, ale napracowałam się dzisiaj i nie chce mi się zmywać.
Ojciec myśli: - Nic nie robiłem przez cały dzień to i zmywać nie będę.
Mija pól godziny. Chłopakowi się znudziło, wział dziewczynę posadził na stole, podniósł jej spódnice, spuscił spodnie i użyl sobie. Siada i myśli:
- UUUch, leżalo mi to już od dwóch dni, trzeba by jej coś powiedzieć, bo to jakoś głupio, ale przecież zmywać nie będę.
Dziewczyna myśli :
- Było ekstra, trzeba by mu podziekować, ale to zmywanie...
Matka myśli:
- Nie miałam tego od 6 lat, trza by coś staremu powiedzieć, ale nie teraz, bo zmywać nie będę.
Ojciec mysli:
- A to gnój, moją córkę przeruchał, a ja przez to zmywanie nic nie mogę powiedzieć.
Mija nastepne pol godziny. Chlopak wzial mamusie na stol i powtorzyl numer. Siada i mysli:
- Ale sie spodlilem. Tu taka lacha, a ja jej matke. Musialbym sie wytluma- czyc, ale ...
Dziewczyna mysli:
- swinia, najpierw ja, potem moja matka. Musialabym mu cos powiedziec, ale...
Matka mysli:
- Ehhhh! Jak dobrze! Jak mu podziekowac, jak nic nie mozna powiedziec. Ojciec z piana na ustach mysli:
- Moja corka, moja zona na moim stole, a ja nic nie moge temu draniowi powiedziec.
Nagle zerwal sie deszcz. Chlopak wstaje od stolu, podchodzi do okna i patrzy jak jego motor moknie.
- He, he, dobrze, ze go wysmarowalem wazelina - mysli - Jak przestanie padac to musze go znowu posmarowac. I zaczyna szukac po kieszeniach puszki, i stwierdza, ze zapomnial jej wziac z domu. - No trudno, zmyje te naczynia - mysli i pyta:
- Czy ktos ma wazeline?
Na co ojciec zrywa sie i biegnie do kuchni: - To ja juz pozmywam!

http://img11.imageshack.us/img11/4695/3147dqv.gif

``Nie ten sie liczy kto krytykuje, nie ten który wskazuje na słabe punkty, nie ten który wie jak można zrobić lepiej...uznanie należy sie temu który walczy``

#2 2010-02-15 01:30:18

venom44
Root

Re: Pikantne kawały :)

Chłopak odprowadza swoja dziewczynę do domu po imprezie.
Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się
dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny:
-kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę.. .
-tutaj? jesteś nienormalny .
-noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie.. .
-nie! a jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna.. .
-ale to tylko "laska", nic więcej... kobieto.. .
-nie, a jak ktoś będzie wychodził. .
-no dawaj nie bądź taka...
-powiedziałam ci ze nie i koniec!
-no weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia . -nie!
W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny.
w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi:
-Tata mówi ze już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laske do cholery,
a jak nie to ja mu zrobię. a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu zrobi,
tylko niech zdejmie rękę z tego kurewskiego
domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!

img/smilies/big_smile img/smilies/big_smile img/smilies/big_smile

http://c88.grono.net/195/89/gallery-77130819-500x500.jpg

Ostatnio edytowany przez venom44 (2010-02-15 01:31:08)

``Nie ten sie liczy kto krytykuje, nie ten który wskazuje na słabe punkty, nie ten który wie jak można zrobić lepiej...uznanie należy sie temu który walczy``

#3 2010-02-15 01:39:42

venom44
Root

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!

#4 2010-02-18 17:06:17

zbigniewsujewicz
Dyskutant

ten z domofonem jest dobry.

#5 2010-02-19 15:35:31

pnx
Oponent
zainteresowania:

Dwóch kumpli rozmawiało o atrakcjach seksualnych w różnych miejscach na świecie.
- Słucha stary! - opowiada jeden - A w pewnym burdelu w Meksyku robią "numerek z woskiem". Odjazdowe uczucie! Mówię Ci!
Drugi przy okazji pobytu w owym kraju pojechał odwiedzić wspomniany przybytek.
Przywitała go burdelmama.
- Co Pan sobie życzy?
- Słyszałem, że u was można zrobić numerek z woskiem.
- Aaaa! Pan koneser. Zapraszamy.
Dostał cud latynoskę i spędził z nią dzień i noc. Aż całkiem opadł z sił i nie mógł poruszyć kończynami.
Wtedy latynoska wyszła i zawołała jakiegoś gościa.
Przyszedł ogromny meksyk. Wielki jak góra. Same mięśnie. Sombrero na głowie. W rękach trzyma wielkie kamienie.
I tymi kamieniami...
Sru! - kolesia po jajach.
Aż mu wosk uszami poszedł.

Ostatnio edytowany przez pnx (2010-02-19 15:37:30)

głupota nie zwalnia od myślenia

#6 2010-03-05 20:38:11

efendi
Kłusownik i... Tańcor :)

Pewien rolnik mial duzy problem, gdyz jego swinie nie chcialy jesc. Udal sie do weterynarza, a ten poradzil mu aby je wszystkie "przelecial". Rolnik, niewiele myslac, wrócil do domu, noca zapakowal swinie na Zuka i do lasu... Tam zrobil co mu weterynarz zalecil i wrócil do domu. Na drugi dzien patrzy, a swinie dalej nic nie zra. No to pojechal do weterynarza - ten mu na to:
- Przelecial pan je w dzien czy noca?
- W nocy - odpowiedzial rolnik.
- To nie powiedzialem ze trzeba to zrobic w dzien?
Rolnik wrócil do domu, ponownie zapakowal swinie do Zuka i do lasu.... Zmeczony wrócil do domu i polozyl sie spac. Noca budzi go zona:
- Mietek!
- Co?
- Swinie...
- Zra? - ucieszyl sie rolnik.
- Nie! Siedza w Zuku i trabia.

#7 2010-07-07 07:05:09

Mukiszanu
Dyskutant
zainteresowania:

Po nocy spędzonej z kobietą na delegacji kolega pyta kolegę "słuchaj gdzie kobieta ma łechtaczkę ? z przodu czy z tyłu ??????????? kolega zdziwiony odpowiada - otrzywiście że z przodu , na to pytający pełen rozgoryczenia stwierdza : no to k...a pięknie ja całą noc bawiłem się hemoroidem !!!

"Przyjmuj ból i rozczarowanie jako część swojego życia"

#8 2010-07-07 07:18:50

Mukiszanu
Dyskutant
zainteresowania:

Mąż i żona ogladają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach. W pewnym momencie odzywa sie mąż:
- Kochanie, to wszystko stek bzdur. Założę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie.
- Masz największego penisa spośród swoich kumpli.

#9 2010-07-07 07:22:56

Mukiszanu
Dyskutant
zainteresowania:

Przeciętna amerykańska kobieta ma wymiary 90-60-90......
w calach...

Gra wstępna jest bez sensu.
To tak jakby trąbić przez 15 minut przed wjazdem do garażu.

Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek?
Bo panna wraca do domu, patrzy co ma w lodówce i idzie do łóżka.
Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki.

#10 2010-07-08 07:23:12

Mukiszanu
Dyskutant
zainteresowania:

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Zbyszek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Zbyszek...
Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo.
Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Zbyszek to ma klasę!".
Zbyszek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.
Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Zbyszek, to jednak jest zaj**isty!".
Zbyszek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.
Facet w szafie myśli: "ten Zbyszek, to ekstra gość!".
Zbyszek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa.
Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Zbyszek jest rewelacyjny"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy...
Facet w szafie myśli: "Ja pie**olę! Ale wstyd przed Zbyszkiem".

#11 2014-02-07 15:32:18

Vicmac
Dyskutant

Jedzie gościu tramwajem do roboty nagle z tyłu ktoś szepcze: " Rogacz, rogacz". Ogląda się, ale w tym tłoku nie jest w stanie ocenić, który to z facetów powiedział.
Sytuacja powtarza się kilkukrotnie w ciągu podróży.
W drodze z pracy jest tak samo. Gościu po powrocie opowiada zdarzenie żonie i niby  żartem pyta: A może ty mnie zdradzasz?
No co ty stary nie wygłupiaj się. Gościu się uspokoił.
Na drugi dzień słyszy za sobą, w tramwaju: Rogacz, rogacz, a w dodatku skarżypyta.

#12 2020-03-20 12:52:26

adam jejer
Podglądacz

Teraz takich kawałów wszędzie jest bardzo dużo.Każdy o tym wie po prostu bardzo dobrze.

Stopka forum